KONST / Litografier / Serigrafi 10717568
*
nr 1071 7568
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Richard Ryan (f. 1974), PT, 4/10, bladets mått: 48x63
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 november 2016
kl 19:27:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/11 12:22:57
1
150 kr
28/11 00:03:27
2
300 kr
28/11 18:11:09
3
250 kr
28/11 18:11:09
2
300 kr (Budbetjänt)
28/11 18:13:50
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:33
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:27
*
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Richard Ryan
nr 1071 7568
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Richard Ryan (f. 1974), PT, 4/10, bladets mått: 48x63
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/11 12:22:57 | 1 | 150 kr |
28/11 00:03:27 | 2 | 300 kr |
28/11 18:11:09 | 3 | 250 kr |
28/11 18:11:09 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
28/11 18:13:50 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:33 -
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:27